Don’t Look Up Ne Zaman Çıkacak

Geçen ay Disney , yayın hizmeti Disney + için muazzam bir yeni içerik hazinesi ortaya çıkardı . Bu, WarnerMedia’nın bu yılki 17 filminin hepsinin sinemalarda gösterime girdikleri gün HBO Max’te yayınlanacağını duyurmasının ardından geldi . Ve Salı günü, dünya çapında 195 milyon aboneyle en büyük yayın hizmeti olan Netflix, 2021 film galerisini duyurdu: Akademi Ödülü kazananları, gişe yıldızlarını içeren yaklaşık 70 film ve geri dönülmez bir Hollywood’daki gücünün bir hatırlatıcısı pandemi sırasında değişti.

Normalde gizli olan şirket, hızlı tempolu bir treyler yardımıyla duyuruyu yaptı . Netflix’in PG-13 aksiyon dünyasına 160 milyon dolarlık girişi olan “Red Notice” in ünlü yıldızları Ryan Reynolds, Gal Gadot ve Dwayne Johnson, komedileri, dramaları, korkuları, aile filmlerini ve yabancı filmleri öne çıkaran videoyu başlattı. dil filmleri. (Şirket, yayın tarihlerinin çoğunu açıklamadı.) Adam McKay’in “Don’t Look Up” filminin başrolleri Jennifer Lawrence ve Leonardo DiCaprio ile bir uçak gemisinden çıkarken, o kadar da ince olmayan bir hatırlatma ile sona erdi. Prestijli film yapımcılarını ve büyük yıldızları cezbetmeye geldiğinde bir zamanlar da yönetilen şirket, artık bir endüstri devi.

Peki Don’t Look Up ne zaman çıkacak?

Filmin yayın tarihi belli olmamakla birlikte 2021 Ağustos aylarında çıkması bekleniyor.

Netflix film bölümünün başkanı Scott Stuber bir röportajda , “Bazı inanılmaz, birinci sınıf film yapımcıları ile işin yolunu bulduk” dedi. “İnsanların ‘Bunu asla yapamayacaksın’ demesi şahsen bana bunu yaptırmanın en kolay yoluydu.”

“The Piano” ile Oscar ödüllü yönetmen Jane Campion, Benedict Cumberbatch ve Kirsten Dunst’ın oynadığı “Köpeğin Gücü” ile Netflix’teki ilk çıkışını yapacak. Lin-Manuel Miranda, sahne müzikali “tick, tick… Boom” uyarlaması olan ilk filmi yönetirken Jay-Z, Idris Elba’nın başrol oynadığı western “The Harder They Fall” filminin yapımcılığını üstlenerek Netflix ile ilk kez işbirliği yapacak. , Regina King ve Zazie Beetz. Bu ay şirket, Oscar’ın ilgisini çekme umuduyla prestij filmleri “The White Tiger” ve “Malcolm & Marie” (başrollerinde Zendaya ve John David Washington) yayınlayacak.

1 thought on “Don’t Look Up Ne Zaman Çıkacak”

  1. bu disney plus amazon vs şeylerin artması daha iyi oldu netflixi hırslandırdı, dont look up filmi için çok heyecanlıyım leo jennifer timothee ariana chris hayranı olduğum herkes tek filmde çok ümitliyim hadi bakalım

    Reply

Leave a Comment